پرسش و پاسخ درباره‌ی بردهای فلش خور پخش خودرو کاست خور و سی دی خور

فلش خور کردن پخش پراید - فلش خور کردن پخش سمند - فلش خور کردن کاست خور - USB خور کردن سی دی خور - فلش خور کردن ضبط قدیمی - بهترین و با کیفیت ترین و ارزان ترین قیمت برد فلش خور

پرسش مطرح شده : سلام.ببخشید یک سوال درمورد برد فلش‌خور USB، مموری، AUX پخش ماشین .داشتم:
میخواستم بپرسم روی موج fm کار میکنه.یک سوال دیگه اصلا نیاز به موج داره.ممنون

پاسخ داده شده:

کاربر گرامی با درود

برد فلش خور پخش خودرو و ضبط های خانگی نیازی به موج اف ام ندارد. این بردها (در انواع گوناگون معمولی، بلوتوث دار، رکورددار و ..) یک خروجی صدای استریو با بهترین کیفیت دارند که باید توسط تعمیرکار برق خودرو، تعمیرکاران پخش خودرو و ... ( پراید ، سمند ، پیکان ، پژو و..) به آمپلی فایر پخش خودرو یا ضبط خانگی متصل شود. پس از آن موسیقی با بهترین کیفیت از روی فلش مموری، یا کارت حافظه یا ورودی صدا AUX از طریق پخش خودرو و باندهای خودرو (یا باندهای ضبط های کاست خور و سی دی خور قدیمی خانگی) پخش خواهد شد.

فروش اینترنتی انواع پنل بردهای فلش خور پخش ماشینی

نشانی خرید آنلاین انواع بردهای فلش خور ماشینی USB

برد معمولی دارای USB و مموری و AUX


برد رکورد دار دارای USB و مموری و AUX + میکروفن جهت ضبط صدا

برد بلوتوث دار دارای USB و مموری و AUX + اتصال بلوتوث جهت پخش موسیقی

برد تصویری دارای USB و مموری و AUX + توانایی پخش تصویر و فیلم و ویدیو

این بردها همراه با خود دارای ریموت کنترل و فیش های خروجی صدا و فیش ورودی برق 12 ولت و سیم ویژه ی آنتن رادیو اف ام هستند.


برد فلش خور پخش ماشین پرتابل

همچتنین در صورتی که با نصب این بردها به پخش مشکل دارید، یا تخصص کافی در این زمینه ندارید، یا اینکه تعمیرکار برق و صوتی تصویری پخش خودرو سراغ ندارید می توانید از بردهای فلش خور پرتابل بهره ببرید که دارای قیمتی بالاتر هستند ولی دیگر نیازی به نصب توسط متخصص ندارند. این بردهای پرتابل پنل فلش خور خودرو از طریق خروجی AUX موزیک را با بهترین کیفیت از روی فلش مموری، یا بلوتوث گوشی موبایل و تبلت و رایانه پخش خواهند کرد. تنها کافی است که خروجی AUX آن را به و.رودی AUX پخش کاست خور یا سی دی خور خود وصل کنید و یک برق 12 ولت هم به آن بدهید.

نشانی برد پنل داشبوردی پرتابل بلوتوث دار و معمولی خودرو