فروش انواع منبع تغذیه سوئیچیگ و مین برد LCD

فروش انواع منبع تغذیه سوئیچیگ

فروشگاه چیستا الکترونیک یکی از شعب تخصصی فروش قطعات الکترونیک و کابل و فیش و تبدیل و مبدل های تصویری و... ( در شهر شیراز قطب الکترونیک ) می کوشد با تامین قطعات و بردهای الکترونیکی گوناگون از جمله بردهای منبع تغذیه ی سوئیچیگ متغیر و همه کاره و DVD و DVB و رسیور و در ولتاژ های گوناگون برای تعمیرکاران الکترونیک و دستگاه های گوناگون مانند DVD پلیرها یا VCD یا رسیورهای ماهواره و گیرنده دیجیتال و .. اقدام به فروش اینترنتی و یا فروش پستی با تماس تلفنی و واریز کارت به کارت مستقیم کند. این منبع تغذیه های سوئیچینگ در ولتاژ های گوناگون هستند.
همچنین این منبع تغذیه سوئیچیگ را می توانید در پروژه های دانشجویی دانشگاه ها و غیره به کار بگیرید.

خرید مین برد تلویزیون LCD و LED
همچنین شما تعمیرکاران تلویزیون های LCD و LED می توانید از طریق همین فروشگاه اقدام به خرید بردهای تعمیری یا مین برد mainboard تلویزیون های LCD و LED نمایید. برای خرید می توانید روی لینک هایی که در پایین تر درج شده کلیک کنید

خرید از سایت فروشگاه اینترنتی
شما می توانید بردهای منبع تغذیه سوئیچینگ در انواع گوناگون را از فروشگاه اینترنتی چیستا الکترونیک که دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزرات صنایع و معادن است خریداری نمایید. کافی است روی لینک های زیر کلیک کنید و به صفحه ی خرید اینترنتی هدایت شده و اقدام به سفارش آنلاین نمایید.

برد منبع تغذیه  (4 کالا وجود دارد )سفارش تلفنی قطعات الکترونیک
همچنین اگر با خرید اینترنتی و دردسرهای آن مشکل دارید می توانید با بخش پشتیبانی و همکاران ما در این بخش تماس حاصل فروموده و سفارش خود را انجام دهید. کالای سفارشی شما از طریق پست یا باربری یا پیک و ... برای شما به سراسر ایران ارسال می گردد.

شماره تماس پشتیبانی ۰۷۱۳۲۳۵۴۷۶۴   /   ٠٧١٣٢٣٦١١٧٨     /   ٠٩٢١٦٠١٢٤٨٩