درباره نصب برد فلش‌خور ماشین و تفاوت انواع آن

درباره نصب برد فلش‌خور ماشین و تفاوت آن‌ها

در این مطلب کوتاه به دو پرسش مطرح شده توسط خریداران پیش از خرید برد فلش خور پخش ماشین که با همکاران ما در بخش پشتیبانی مطرح شده می‌پردازیم. از ن جایی که ممکن است این سوال ها و راهنمایی ها برای دیگر خریداران نیز کارایی داشته باشد از این طریق به آن می پردازیم. بردهای الکترونیکی فلش خور USB پخش ماشین می تواند پخش ها و ضبط های قدیمی را USB خور کند. از جمله پخش های قدیمی کاست خور و سی دی خور ماشین هایی مانند ال 90 یا پراید یا پژو یا سمند و پیکان و ..

البته پیش‌تر هم به این موضوع پرداخته شده از. برای نمونه می‌توانید درباره‌ی فروش انواع این بردها در این نشانی بخوانید (سایت شعبه ی سوم ما IC2000):

فروش انواع برد فلش خور پخش ماشین
فروش انواع برد فلش خور
برد فلش خور بلوتوثی پخش ماشینUSB
درباره برد فلش خور پخش ماشین

یا در همین وبلاگ که تارنگار رسمی شعبه ی بکم فروشگاه ما چیستا الکترونیک است و به مطالب غیر رسمی و خودمونی درباره ی الکترونیک می پردازد:

برد پخش ماشینی USB فلش خور بلوتوث ریموت دار
درباره‌ی برد فلش خور پخش ماشین USB مموری AUX

توضیحات بیش‌تر و خرید آنلاین از فروش‌گاه چیستا الکترونیک:

خرید اینترنتی قطعات ل الکترونیک

نصب و راه‌اندازی برد فلش خور ماشین چگونه است؟

پرسش شماره‌ی 1:

اتومبیل من ال 90 هستش و قصد خرید برد فلش خور دارم. آیا برای نصب و راه اندازی روی اتومبیلم نیاز به اتصالات دیگه ای هم است؟ و آن اقلام را شما دارید؟لطفا اعلام نمائید. متشکرم

راه اندازی روی پخش بدون AUX

پرسش شماره‌ی 2:

نحوه نصب و راه اندازی خروجی Aux بر روی پخش خودرو بدون Aux


پاسخ به پرسش ها درباره برد فلش خور پخش ماشین

با درود و خسته نباشید خدمت شما

درباره ی برد فلش خور شما دو راه کلی دارید.

1- خرید بردهای فلشخور نصب شونده
2- خرید بردهای فلش خور پرتابل جعبه دار بدون نیاز به نصب

بردهای نصب شونده

(4 گونه دارند: معمولی، رکورددار، بلوتوث دار، تصویری) این بردها با دارا بودن سیم خروجی و درگاه خروجی صدا و ورودی برق باید توسط متخصص و تعمیرکار برق خودرو یا ... به آی سی درونی پخش خودرو شما لحیم شوند.
(برتری: قیمت کم‌تر + پخش شما نیاز به ورودی AUX ندارد)


بردهای جعبه دار بدون نیاز به نصب

(2 گونه دارند معمولی و بلوتوث دار): این بردها دارای جعبه ی شکیل و فلزی و درگاه های خروجی AUX بوده و همگی امکانات بردهای دیگر را دارد. شما کافی است که به ورودی برق 12 ولت برد جعبه دار یک سیم برق ( یا با  آداپتور ١٢ ولت یا برق 12 خودرو) بدهید و با هر چیزی که دوست داشتید ( فلش مموری USb Flash - کارت حافظه مموری گوشی - رادیو FM - پخش موسیقی با بلوتوث گوشی موباتیل و تبلت و ..) موسیقی را پخش کنید و توسط کابل صدای AUX آن را به درگاه AUX پخش ماشین خود متصل نمایید.
به زبان ساده موسیقی را با هر روشی پخش خواهید کرد و به وسیله ی کابل صدا AUX خروجی صدای AUX را به پخش ماشین یا ضبط خانگی قدیمی خود که دارای ورودی AUX است وصل کنید.
(برتری: نیاز به نصب و لحیم کاری ندارد + قابل حمل است و می توانید آن را به هر جایی ببرید و استفاده کنید)