هاب سوییچ 3 به 1 اچ دی ام آی

سوییچ مبدل 3 ورودیی HDMI به 1 خروجی اچ دی ام آی برای اتصال به یک تلویزیون. با این دستگاه مبدل می توانید چند دستگاه را بدون نیاز به بیرون آوردن کابل HDMI آنها به یک تلوزیون متصل کنید و در هنگامی که نیاز است با کنترل و ریموت آن ، تصاویر هر دستگاه را تغییر دهید و سوییچ و جا به جا کنید

فروش ویژه سوییچ مبدل 3 به 1 HDMI

تخفیف ویژه 10% روی یک کالای سودمند در فروشگاه چیستتا الکترونیک. هاب سوییچ 3 به 1 پورت HDMI ریموت کنترل دار.
سه کابل HDMI دستگاه های گوناگون ( گیرنده دیجیتال، کنسول بازی، رسیور، DVD پلیر و ...) را به هاب متصل کرده و بدون نیاز به بیرون آوردن و وارد کردن کابل هر سه را با یک خروجی HDMI به تلویزیون خود متصل کنید. سوییچ و تغییر میان دستگاه ها با ریموت کنترل و دکمه ها امکان پذیر است.

این کالا هم اکنون در فروشگاه اینتررنتی چیستا الکترونیک موجود است. شما می توانید هم به صورت آنلاین و هم به صورت خرید و سفارش کارت به کارت اقدام به سفارش کالا دهید و درب خانه کالای خود را دریافت نمایید.
تعویض کانال بین 3 دستگاه پخش کننده تصویر با پورت HDMI به 1 نمایشگر با سوییچ 3 به 1 HDMI.

فروش آنلاین سوییچ 3 به 1 اچ دی ام آی
خرید اینترنتی از طریق نشانی زیر امکان پذیر است. برای خرید روی لینک زیر کلیک کنید تا به صفحه فروشگاه چیستا الکترونیک دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزرات صنایع وارد شوید: ( برای دیدن اطالعات بیش تر )

فروش هاب سوییچ 3 به 1 پورت HDMI کنترل دارسوییچ 3 به 1 پورت HDMI اچ دی ام آی
ریموت کنترل دار
این سوییچ 3 به 1 HDMI دارای ریموت کنترل است و از راه دور می توانید تصاویر را میان دستگاه های گوناگون روی تلویزیون و نمایشگر جا به جا یا سوییچ کنید