کابل مبدل 2 به 1 صدا AUX اسپیکر و میکروفن

احتمالا با این مشکل به تازگی برخورده اید که لپ تاپ یا نوت بوک جدیدی که به تازگی خریداری کرده اید و از جدیدترین و بهترین لپ تاپ ها و نوت بوک ها است تنها یک ورودی صدا با پورت AUX دارد! یعنی شما نمی دانید طبق معمول همیشه فیش جکی 3.5 AUX هدفون یا اسپیکر و بلندگو و یا آمپلی فایر استریو را به آن وصل کنید و خروجی صدا بگیرید یا اینکه فیش ورودی میکروفن را وارد آن کنید از میکروفن و هدست استفاده کنید؟
باید گفت که لپ تاپ ها و نوت بوک های جدید به تازگی تنها دارای یک ورودی صدا AUX هستند و هم میکروفن و هم هدفون را باید از همین درگاه گرفت! ولی مشکل اینجاست که میکروفن و هدفون های موجود در بازار هر کدام به تنهایی نیاز به یک ورودی پورت صدا دارند. در نتیجه در چنین زمانی باید چه کرد؟ چه راه هایی وجود دارد تا بتوان همزمان هم میکروفن و هم هدفون و اسپیکر و .. را به ورودی پورت صدای لپ تاپ و نوت بوک وصل کرد؟ در ادامه به این راه ها می پردازیم...

راه حل اتصال میکروفن و اسپیکر و هدفون به یک پورت صدا

برای این کار دو راه وجود دارد که ما در تارنگار فروشگاه اینترنتی چیستا الکترونیک به شما معرفی می کنیم. شما می توانید با توجه به هزینه ها و البته نیازی که دارید از یکی از این دو راه بهره ببرید تا این مشکل حل شود. برای این کار از دو ابزار و وسیله و کابل و رابط استفاده می شود. قیمت خرید یکی دو برابر دیگری است ولی در کل هر دو راه های ارزان قیمتی هستند. هر دو کالا در فروشگاه اینترنتی چیستا الکترونیک موجود بوده و می توانید سفارش اینترتی دهید یا با تماس با شماره های درج شده در پای این پست سفارش تلفنی و واریز کارت به کارت انجام دهید.

1- استفاده کابل تبدیل 2 به 1 پورت صدا
این یک راه ساده است. کافی است که شما کابل رابط 2 به 1 پورت صدا میکروفن و هدفون را خریداری کنید. این کابل دارای دو ورودی پورت صدا AUX است که میکروفن و هدفون را باید وارد آن ها کنید. همچنین دارای یک فیش نری جکی 3.5 AUX صدا و هدفون است که این خروجی را به تک پورت روی لپ تاپ و نوت بوک متصل می کنید. به همین سادگی از هر ابزار یعنی هدفون و اسپیکر و .. و میکروفن می توانید بهره ببرید.

2- استفاده از کارت صدای اکسترنال
کارت صدای اکسترنال USB کارت صدایی است بسیار کوچک و سبک و قابل حمل که برای کامپیوتر ها و لپ تاپ هایی استفاده می شود که کارت صدای آن ها دچار مشکل شده یا اینکه نیاز است که با بهره گیری از پورت USB یک ورودی میکروفن و یک خروجی صدا هدفون و اسپکیر روی رایانه داشته باشیم.
ضمن اینکه با اتصال این کارت صدا به سادگی می توان روی لپ تاپ ها و نوت بوک های جدید که تنها دارای یک ورودی پورت صدا AUX هستند یک کارت صدا داشت که دارای دو ورودی و خروجی یعنی یک ورودی میکروفن و یک خروجی صدا هدفون است. پس با خرید کارت صدای اکسترنال USB نیز می توان به هدف خود رسید.

خرید کابل تبدیل 2 به 1 صدا یا کارت صدا اکسترنال

خرید از دو طریق از فروشگاه تخصصی چیستا الکترونیک دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنایع و معادن  امکان پذیر است.

1-  خرید اینترنتی و سفارش آنلاین ( روی لینک هایی که در بالا است کلیک کنید )
2- خرید و سفارش تلفنی و واریز کارت به کارت ( تماس با همکاران ما در بخش پشتیبانی و سفارش کالا و سرانجام ارسال پستی )
شماره تلفن های پشتیبانی ( ساعت کاری 10 صبح تا 13 / 18 تا 22 شب ) 07132289617 - 07132289617

---