در این بخش و این جستار به معرفی کارایی و کاربرددستگاه الکترونیکی به نام آداپتور به ویزه آداپتور 12 ولت که از پرکاربردترین ها به شمار می آید و همچنین موارد استفاده و انواع آن برای دستگاه های خانگی و اداری می پردازیم.
ضمن اینکه در این جستار لینک های خرید آاپتور 12 ولت و قیمت آداپتورهای 12 ولت ارائه می گردد. در واقع شما با کلیک بر روی لینک های خرید می توانید به قیمت و لینک خرید اینترنتی از فروشگاه معتبر چیستا الکترونیک دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنایع و معادن دست یابید.

آداپتور چیست ؟

آداپتور یک دستگاه مبدل الکتریکی ولتاژو آمپر و یا توان الکتریکی است که بیشترین کارآیی آن در تبدیل جریان متناوب برق شهری (AC) یا 220/110 ولت به جریان مستقیم (DC) با ولتاژها و آمپرهای گوناگون است.

دسته بندی آداپتورها

آداپتورها به دو دسته کلی ترانسی و سوئیچینگ تقسیم می شوند. منبع تغذیه سوئیچینگ تغییر دهنده ی ولتاژ و آمپر با بازده بالا است و ولتاژی منظم تولید می کند. همچنین در مقایسه با آداپتورهای ترانسی دارای ابعاد کوچک تر با وزنی کمتر می باشد.

فروش انواع آداپتور 12 ولت 1 آمپر تا 10 آمپر

شما برای خرید اینترنتی و سفارش آنلاین و تحویل آداپتور در خانه توسط مامور پست می توانید از طریق فروشگاه چیستا الکترونیک اقدام نمایید. این فروشگاه شعبه ی یکم از سه شعبه ی الکترونیک است که به گونه ی تخصصی به فروش انواع آداپتور به صورت عمده و جزیی می پردازد. برای دسترسی به قیمت آداپتور 12 ولت و خرید اینترنتی می توانید روی لینک های زیر کلیک کنید.

قیمت خرید آداپتورهای 12 ولت

برای به دست آوردن قیمت انواع آداپتورهای 12 ولت با آمپرهای گوناگون به لینک های زیر مراجعه نمایید. با کلیک روی لینک زیر به صفحه ی خرید اینترنتی آداپتور 12 ولت 0.5 آمپر تا 10 آمپر هدایت خواهید شد.

کلیک کنید:

آداپتور 12 ولت 5/0 آمپر
آداپتور 12 ولت 1 آمپر
آداپتور 12 ولت 2 آمپر
آداپتور 12 ولت 3 آمپر
آداپتور 12 ولت 4 آمپر
آداپتور 12 ولت 5 آمپر
آداپتور 12 ولت 6 آمپر
آداپتور 12 ولت 7 آمپر
آداپتور 12 ولت 8 آمپر
آداپتور 12 ولت 10 آمپر