وکیل خانواده طلاق توافقی فوری در شیراز

در صورت نیاز به وکیل طلاق یکطرفه یا طلاق توافقی فوری چک در شیراز با شماره 09217989533 جهت هماهنگی اولیه و لینک شدن به وکیل متخصص در امور گوناگون این دفتر حقوقی تماس حاصل فرمایید.معرفی وکیل چک طلاق و طلاق توافقی

دفتر حقوقی گروه بزرگ وکلای پایه یک دادگستری در شهر شیراز با بهره‌گیری از بهترین وکلا متخصص در امور گوناگون حقوقی و دعاوی مختلف آماده‌ی ارائه‌ی خدمات حقوقی تخصصی و وکالت در جراجع حقوقی ، کیفری ، دیوان عدالت و سایر مراجع حقوقی و اداری از سوی وکیل و مشاوره حقوقی در شهر شیراز و استان فارس است. دفتر وکالت مشاور حقوقی کیفری ملکی خانواده املاک دفتر وکالت طلاق و مهریه

وکیل طلاق توافقی سریع در شیراز

باید داسنت که بر پایه ی قوانین جدید مدت زمان طلاق توافقی که طول می کشد نزدیک به 3 ماه و یا بیشتر است. این دفتر حقوقی با آگاهی از موارد قانونی رسمی کشور امکان طلاق توافقی سریع در کم ترین زمان ممکن را برای موکلین ایجاد کرده است. در صورت نیاز به وکیل طلاق توافقی در شیراز با شماره تماس های درج شده در این پست می توانید تماس حاصل فرمایید.

مدت زمان طلاق توافقی


وکیل خوب در شیراز

چیزی به نام وکیل خوب از نظر علمی وجود ندارد! باید توجه کرد وکیل خوب یک وکیل مجرب و با تجربه و متخصص است. وکیل باید در یک یا چند زمینه ی حقوقی دارد تخصص باشد. توجه داشته باشید در این دفتر حقوقی خدمات به صورت تخصصی ارائه می‌شود به این معنا که هر یک از وکلا در یک زمینه‌ی خاص پذیرش پرونده و دعاوی حقوقی را انجام می‌دهند. برای نمونه آقایان قائدی و امیرپور در زمینه‌های حقوقی چک و امور مالی خانواده و طلاق یک طرفه و آقای دشتی در دعاوی مربوط به طلاق توافقی فوری و سریع و...

درخواست طلاق یکطرفه مرد

برپایه‌ی قانون جاری کشور شوهر هر زمان که نیاز داشته باشد می‌تواند اقدام به درخواست طلاق همسر خود نماید. البته باید توجه داشت که مرد باید همگی حق و حقوق مالی زن خود را پرداخت کند و اگر این شرایط انجام شود دیگر هیچ نیازی به اثبات امر دیگری نیست و البته برپایه ی قانون تنصیف دارایی ها باید نیمی از دارای ها و مالی که در زمان زوجیت به دست آورده شده را به همسر خود بدهد.
وکیل طلاق و طلاق توافقی فوری در شیراز

http://dashtiali.ir
شماره تلفن: 09217989533
رایانامه‌ی رسمی: info@dashtiali.ir

 

وکیل چک شیرازقوانین مهریه

بخش بزرگی از پرونده هایی که در مراحع قضایی و دادگاه خانواده در حال رسیدگی است تشکیل شده است از دعاوی حقوقی مربوط به مهریه.

توقیف اموال

زن و مرد باید این موضوع را بدانند که معهریه های بالای 110 سکه با معرفی و توقیف اموال و دارایی مانند خانه و ملک، حساب بانکی، حقوق دریافتی ماهیانه قابل وصل و اخذ است. در ضمن مهریه  پس از درگذشت زن یا زوجه، از سوی ورثه و پس از درگذشت شوهر از سی زن از اموال باقی مانده ی شوهر قابل دریافت است. بخشش مهریه با دست نوشته ی معمولی قابل استناد نیست و بهتر است که این کار توسط وکیل خانواده و در دفاتر حقوقی رسمی انجام شود.

نمونه دادخواست طلاق توافقی شیراز

 نمونه دادخواست طلاق توافقی - متن دادخواست طلاق توافقی
خواهان     خانم/آقای...
خوانده     خانم/آقای...
وکیل     
خواسته     طلاق توافقی
دلایل و منضمات     1.عقد نامه 2.شناسنامه زوجین 3.کارت ملی زوجین

ریاست محترم دادگاه های خانواده فارس

با درود احتراما اینجانبان بر پایه‌ی کپی مصدق عقدنامه پیوست از مورخ در عقد نکاح دائم یکدیگر می باشیم که به سبب نداشتن تفاهم اخلاقی خواهان جدایی و طلاق هشتیم. لذا از محضر محترمتان صدور گواهی عدم امکان سازش (طلاق توافقی) مورد درخواست است.

وکیل چک و سفته
وکیل چک در شیراز
مشاوره حقوقی طلاق
وکیل طلاق توافقی شیراز
وکیل چک سفته شیراز
وکیل چک سفته شیراز