فروش پستی انواع آداپتور و شارژر
مجموعه فروشگاه های ما ( سه شعبه فعال ) در قطب الکترونیک کشور ایران یعنی شهر شیراز آماده‌ی ارائه‌ی خدمات فروش و پخش انواع آداپتور در ولتاژ و آمپرهای گوناگون و متنوع به مشتریان از طریق اینترنتی و یا سفارش تلفنی ( به صورت عمده و تکی ) می باشد. شما هم اکنون می‌توانید با مراجعه به تارنما ( وبسایت ) های فروشگاهی شعبه‌ی یکم چیستا‌الکترونیک و شعبه‌ی دوم فروهرالکترونیک به صورت آنلاین و از طریق درگاه‌های امن بانکی ( کارت‌های عضوی شتاب شبکه‌ی بانکی ) اقدام به سفارش و خرید آنلاین انواع آداپتورهای مورد نیاز خود کنید. هم‌چنین در صورتی که آداپتور یا شارژر مورد نظر شما در میان فهرست آداپتورهای درج شده در سایت فروشگاهی نبود می‌توانید با تماس تلفنی با همکاران ما در بخش پشتیبانی سفارش خود را انجام دهید.
همچنین می توانید سفارش هرگونه قطعات الکترونیک را از همین طریق انجام دهید


خرید انواع  آداپتور و شارژر به صورت اینترنتی
شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت‌های فروشگاهی شعب ما اقدام به خرید آداپتور و شارژر مورد نظر خود کنید. این روش زمانی کارایی دارد که شما قصد خرید تکی آداپتور برای دستگاه های خود داشته باشید و با خرید اینترنتی مشکل خاصی نداشته باشید. در این صورت به سادگی به نشانی زیر مراجعه کنید و آداپتور و شارژر مورد نظر خود را برگزینید و آن را به سبد خرید بیافزایید و به وسیله ی کارت های عضو شتاب از طریق درگاه های امن بانک ملی و پارسیان هزینه را پرداخت کنید. سپس آداپتور به صورت پستی برای شما ارسال می گردد

خرید ار فروشگاه اینترنتی چیستا الکترونی: خرید انواع آداپتور
خرید از فروشگاه اینترنتی فروهرالکترونیک: فروش آداپتورهای گوناگون

خرید انواع شارژر و آداپتور به صورت تلفنی و کارت به کارت
شما می توانید با تماس با همکاران ما در بخش پشتیبانی فروشگاه چیستا الکترونیک سفارش عمده یا تکی آداپتور یا شارژر داشته باشید. روش کار تماس تلفنی و اعلام ولتاژ و آمپر و شدت جریان آداپتور مورد نظر و شیوه ی ارسال اسال است. همکاران ما اطلاعات را دریافت نموده و پس از بسته بندی با شیوه ی ارسالی مورد نظر شما ( پست پیشتاز یا سفارشی یا باربری یا پیک یا...) کالای شما را به نشانی پستی شما ارسال می کنند.

شماره های تماس:  07132361178 - 07132354764

انواع آداپتور و شارژر موجود

آداپتور دیواری  - آداپتورهای ترانسی - آداپتورهای رومیزی - آداپتورهای یک سره و...


  • ---

    همچنین می توانید برای : خرید ساعت مچی دخترانه رنگین کمان
    همچنین جهت : خرید گردنبند مرغ آمین سریال شهرزاد