فروش کارتن پستی با بهترین قیمت

فروش مستقیم کارتن پستی سایز 1 تا 11 - بزرگترین مرکز پخش و فروش کارتن پستی و کارتن مقوایی بسته بندی ویژه دفاتر پیشخوان خدمات دولت ، دفاتر پستی سراسر کشور ، فروشگاه های اینترنتی و تجارت الکترونیک و ... کارتن های استاندارد مورد تایید اداره ی پست - دارای طرح و لوگوی مورد تایید اداره ی پست پست پیشتاز پست سفارشی با رنگ بندی استاندارد قرمز زرد آبی و زمینه سفید.
کارتن پستی سایز 3
تولید کارتن پستی بسته بندی

این مرکز پخش فروش تولیدات بزرگ ترین کارخانجات تولید مقوا و کارتن را با بهترین و کم ترین قیمت را انجام می دهد. کوشش بر این بوده که عرضه کارتن با روش مستقیم و بارگیری از کارخانه بوده و به همین دلیل قیمت ارائه شده برای فروش جزی و فروش عمده پایین ترین قیمت ممکن در سراسر ایران باشد.

ارسال سفارش های جزیی و کلی به سراسر ایران با پست لجستیک ، باربری ، پست سفارشی عادی و تیپاکس به سراسر ایران انجام می شود. این کارتن های پستی جهت بسته بندی کالا و مرسولات پستی استفاده می شود. این استفاده می تواند برای فروشگاه های اینترنتی و تجارت الکترونیک باشد یا مسولات عادی کاربران و دفاتر پیشخوان دولت و دفاتر پستی و پست مرکزی سراسر کشور و شهرهای ایران. این کارتن ها دارای رنگ بندی استاندارد و ابعاد مشخص و مورد تایید هستند.

خرید کارتن های پست
خرید کارتن پستی

جهت خرید و اسعلام قیمت به روز می توانید با همکاران ما در بخش فروش در تماس باشید. تلگرام، واتساپ  و تلفن : 09217989533  
ساعت پاسخ‌گویی از 10 صبح به بعد


ابعاد و اندازه کارتن های پستی

کارتن پستی کد 1 سه لایه مقوا : 150 میلی متر * 100 میلی متر * 80 میلی متر
کارتن پستی سایز 2 سه لایه: 200 میلی متر * 140 میلی متر * 100 میلی متر
کارتن پستی کد 3 سه لایه : 245 میلی متر * 175 میلی متر * 125 میلی متر
کارتن پستی سایز 4 پنج لایه با ضخامت دو برابر : 280 میلی متر * 200 میلی متر * 140 میلی متر
اندازه کارتن های پستی از سایز 5 تا 11 را می توانید در صورت نیاز از طریق تماس تلفنی با کارشناسان فروش ما دریافت کنید. امکان سفارش تولید با با لایه های گوناگون وجود دارد.

کارتن پستی
قیمت فروش کارتن پستی سایز 1 تا 3

قیمت فروش کارتن پستی سایز 1 سه لایه به صورت عمده 265 تومان - جزیی بسته 90 تایی 325 تومان
قیمت فروش کارتن پستی سایز 2 سه لایه به گونه عمده 469 تومان - جزیی بسته 90 تایی 519 تومان
قیمت فروش کارتن پستی سایز 3 سه لایه به صورت عمده 565 تومان - جزیی بسته 60 تایی 629 تومان

در صورت نیاز به خرید و دریافت قیمت به روز شده و استعلام قیمت می توانید با بخش پشتیبانی و کارشناسان فروش ما در تماس باشید. تلگرام، واتساپ  و تلفن : 09217989533  
ساعت پاسخ‌گویی از 10 صبح به بعد

فروشگاه داران نیز می توانند محصولات خود را با این کارتن ها بسته بندی و از طریق پست یا تیپاکس به سراس ایران ارسال کنند- همچنین خریداران در شیراز و استان فارس می توانند به صورت پرشتاب تر خرید کارتن پستی در شیراز را انجام دهند.