معرفی برترین مشاغل ایران، وکیل کیفری در شیراز 09177059533 - 09217989533 - نشانی رایانامه رسمی info at dashtiali dot ir

درخواست تلفن بهترین وکیل کیفری شیراز

پرسش: سلام دوستان من مدتی هست که درگیر پرونده کلاهبرداری شدم. یعنی شخصی بوده که اموال ما رو با کلاهبرداری و به صورت غیر مستقیم بالا کشیده. این پرونده کم و بیش با موارد ملکی و .. هم همراه هست و بخشی از اون هم به انحصار وراثت مربوط می شه. در نتیجه نیاز به این داره که واقعا بهترین وکیل کیفری در شیراز رو در دسترس داشته باشم. من با مشاوره های تلفنی که داشتم به این نتیجه رسیدم که جرائم کیفری به ویژه کلاهبرداری چون تعریف سرراست و مستقیمی ندارند رو باید حتما به وکیل کیفری متخصص و دارای تجربه سپرد.

حالا از شما درخواست می کنم بهترین وکیلی که می تونه وکالت کلاهبرداری در شیراز رو انجام بده رو به من معرفی کنید. قصد داریم با تمام وجود از حق و حقوق خودمون دفاع کنیم. لطفا کسی وکیل طلاق توافقی و وکیل مهریه و وکیل چک معرفی نکنه چون اصلا این پرونده ها و دعاوی کیفری با این دسته از موارد که اشاره کردم خوانایی نداره. لطفا شماره تلفنی از دفتردارشون یا خودشون ارائه بدین.

ممنون از همگی تون

تماس جهت هماهنگی و معرفی وکلا: ۰۹۲۱۷۹۸۹۵۳۳ / info@dashtiali.ir

لیست وکلای پایه یک دادگستری در شیراز
لیست وکلای پایه یک دادگستری در شیراز

وکیل کلاهبرداری و کیفری و جزایی استان فارس

پاسخ: دوست عزیز سلام. والا من درک می کنم شرایط شما رو چون خودم هم درگیر چنین پرونده ای بودم. در واقع من به نظرم پرونده های کیفری خیلی سخت تر هستند وقتی درگیرشون می شی. دعاوی حقوقی رو شاید بشه حتی بعضی هاشون رو بدون دانش حقوق و بدون پیدا کردن وکیل خوب هم به صورت شخصی پیگیری کرد، اما دعاوی کیفری ماجراش فرق می کنه. خلاصه اینکه من تجربه خوبی با دو تا وکیل کیفری در شیراز داشتم که به نظرم در اون زمان بهترین انتخاب ها بودن و من انتخابشون کردم و کارم هم با بالاترین میزان تخفیف از قاضی و .. راه افتاد و هم اکنون به خوبی با خانواده توی جامعه هستم و آبرومندانه زندگی می کنم.
البته هنوز نمی دونم که شرایط این وکلا چیه فقط اینکه می دونم هر دو وکیل پایه یک دادگستری توی شیراز بودن به نام دکتر منچوری و دشتی و به صورت تخصصی و با آشنایی کامل به محیط دادگاه ها و... کار می کردند. حالا من شماره تماس دفتردارشون رو که پیدا کردم براتون ارسال می کنم. تماس بگیرید امیدوارم که به زودی کار شما هم حل بشه و بتونید به حق و حقوق خودتون برسید.

شماره تلفن تماس: 09217989533 - 09177059533

وکیل پرونده کیفری استان فارسشکایت کیفری چیست؟

برای تعریف این موضوع باید به صورت خلاصه عرض کرد که شکایت از فردی که خلافی را انجام داده و کارکرد نادرست وی برپایه ی قانون اسلامی جرم به حساب می آید و قاضی دادگاه برای آن مجازات متناسب با آن جرم را تعیین کند، شکایت کیفری نام گذاری می گردد. پیشنهاد می شود شکواییه کیفری از طریق وکیل کیفری تهیه و ارائه شود. پس از آن این شکایت کیفری نخست در دادسرا ارائه می گردد، یعنی این شکوائیه باید برای دادستان نوشته شود و کسی که شکایت می کند همگی مشخصات خود را با دقت بالا و با مشاوره وکیلی که وکالت دعاوی کیفری در شیراز را برعهده می گیرد انجام دهد و سپس همگی مدار و مستندات مورد نیاز را به این درخواست پیوست کند. لازم به ذکر است که دعاوی کیفری دارای اهمیت هستند یعنی اگر دادخواست تنظیم و ارائه شد دیگر حتی با رضایت شاکی ( مانند تجاوز به عنف ، جرم قتل عمد و قتل غیر عمد ، زنا ، رابطه نامشروع ، مشروبات الکلی و شرب خمر و کلاهبرداری و ... ) نیز این پرونده بسته نمی شود.
---
پیش تر نیز به معرفی مشاغل برتر از جمله کارخانه فروش کارتن پستی نیز پرداخته بودیم.