برای USB پلیر فلش خور کردن انواع ضبط ماشین ، ضبط خانگی ، اسپیکر خانگی در شیراز می توانید با شماره تماس های 07132361178 در تماس باشید. شعبه فروشگاه چیستا در شیراز امکان فلش خور کردن ضبط های قدیمی کاست خور و CD سی دی خور را برای همشهریان گرامی فراهم کرده است.

فلش خور کردن ضبط ماشین

در صورتی که دارای ضبط ماشین هستید که از دسته ضبط های قدیمی و به اصطلاح پخش خودرو سی دی خور CD خور یا کاست خور هستند می توانید با یک هزینه اندک ضبط خود و در کل سیستم صوتی خود را در شیراز فلش خور کنید. بردهای فلش خور انواع گوناگونی دارند به اصلاح پنل های USB پلیر فلش خور داشبوردی خودرو نامیده می شوند و می توانند سیستم صوتی شما را به جدید ترین درگاه های ورودی مانند پورت USB یا رم TF مموری و بلوتوث و غیره مجهز کنند. برای فلش خور کردن ضبط در شیراز می توانید به فروشگاه چیستا الکترونیک واقع در آدرس شیراز - خیابان مشیرفاطمی - پاساژ قائم - طبقه دوم - انتهای سالن مراجعه کنید.
اینکه پخش ماشین مربوط به چه خودرویی است در کل اهمیتی ندارد. این ضبط می تواند ضبط ماشین سمند ، تیبا ، پراید ، پیکان ، ماکسیما ، زانتیا یا هر خودرو دیگری باشد که معمولا ضبط های قوی و باند ماشین قدرتمندی دارند اما دارای ورودی USB پورت فلش مموری نیستند. 

فلش خور کردن اسپیکر و ضبط خانگی

برای فلش خور کردن ضبط خانگی قدیمی که معمولی و کاست خور یا سی دی خور هستند نیز می توانید از همین طریق اقدام کنید. شماره تماس ها جهت هماهنگی 07132361178 و دریافت تخفیف به محل مراجعه کنید و اعلام کنید که از طریق وبسایت آشنا شده دید. ضبط خانگی خود یا اسپیکر خانگی خود را می توانید به فروشگاه مورد نظر ببرید و اقدام به فلش خور کردن ضبط در شیراز نمایید. در کل تفاوتی نمی کند که سیستم صوتی شما چه چیزی باشد. همگی ضبط ها امکان فلش خور کردن را دارند. برای ضبط های خانگی می توان از نوع جعبه دار 220 ولتی استفاده کرد:
پخش کننده موسیقی بلوتوث

خرید انواع برد فلش خور
 
بردهای فلش خور انواع گوناگونی دارند که بسته به نیاز باید یکی از این موارد را تهیه کنید. برای ضبط های خانگی حتی می توان از بردهای فلش خور جعبه دار استفاده کرد که شرایط و ظاهر متفاوت دارند. در نتیجه خرید انواع برد فلش خور را می توانید از طریق همین نشانی و فروشگاه در شیراز انجام دهید.