برد پنل فلش خور یا USB خور کردن پخش ماشین

حتما آگاهی دارید که پخش های قدیمی از جمله پخش های ماشین پراید یا پژو یا سمند یا پیکان کاست خور یا سی دی CD خور هستند و دارای درگاه یا پورت USB برای پخش کردن موسیقی و موزیک MP3 و فرمت های دیگر از طریق فلش مموری USB FLASH یا کارت حافظه مموری TFو غیره نیستند. برخی با هزینه های سنگین اقدام به تعویض سیستم صوتی ماشین خود می کنند و پخش جدید خریداری می کنند. برخی نیز دارای ضبط های خانگی قدیمی سی دی خور یا کاست خور هستند که با وجود داشتن باند و بلندگوهای قوی و قدرتمند توانایی پخش موسیقی با کیفیت از طریق فلش مموری و AUX و بلوتوث را ندارند. فلش خور کردن پخش ماشین

راه حل از دست ندادن این سیستم های صوتی و آمپلی فایر های قدرتمند آن ه بهره گیری از برد پنل داشبوردی فلش خور کننده ی ماشین و خودرو  است. شما به سادگی می توانید با تهیه ی یکی از انواع بردهای فلش خور ماشینی پخش قدیمی یا ضبط خانگی خود را دارای توانایی پخش موسیقی از طریق بلوتوث یا فلش مموری یا کارت حافظه یا ... کنید. همگی این بردها همراه با خود دارای ریموت کنترل و رادیو FM هستند.

این بردها در انواع گوناگون با قیمت های گوناگون موجود است. اینکه کدام گزینه را تهیه کنید بستگی به انتخاب شما دارید.

1- برد فلش خور معمولی:  شاید برای شما تنها پخش موسیقی از طریق فلش مموری USB و درگاه فیش AUX به وسیله ی کابل صدا AUX و یا مموری TF کافی باشد. در نتیجه می توانید ارزان ترین گزینه برد فلش خور ماشینی را که برد فلش خور ماشین معمولی USB است را برگزینید.

توضیحات بیش‌تر و خرید آنلاین از فروش‌گاه چیستا الکترونیک:

خرید اینترنتی قطعات ل الکترونیک2- برد فلش خور رکورددار: شاید شما علاوه بر امکانات بالا نیاز به ضبط صدای اطراف نیز داشته باشید. برد فلش خور رکورددار علاوه بر امکانات بالا توانایی ضبط صدای اطراف را نیز به شما می دهد. البته برد رکورددار در قیمت تفاوت چندانی با برد معمولی ندارد و کم و بیش به صرفه تر است.

توضیحات بیش‌تر و خرید آنلاین از فروش‌گاه چیستا الکترونیک:

خرید اینترنتی قطعات ل الکترونیک


3- برد فلش خور بلوتوثی پخش ماشین: ممکن است شما بخواهید پخش ماشین یا ضبط خانگی خود را بلوتوث دار کنید. یعنی به وسیله ی بلوتوث کامپیوتر یا گوشی موبایل یا تبلت یا ... و بدون نیاز به اتصال به وسیله ی کابل و فلش مموری و .. موسیقی را با بهترین کیفیت روی پخش ماشین یا ضبط خانگی قدیمی خود پخش کنید. در نتیجه برد فلش خور پخش بلوتوث دار بهترین گزینه برای شما است.

توضیحات بیش‌تر و خرید آنلاین از فروش‌گاه چیستا الکترونیک:

خرید اینترنتی قطعات ل الکترونیک


4- برد USB فلش خور تصویری : ممکن است شما بخواهید درون خودرو خود و روی سیستم صوتی ماشین ال سی دی LCD ویژه ی خودرو و ماشین داشته باشید. در نتیجه به سادگی می توانید برد فلش خور تصویری که دارای توانایی پخش فیلم و تصویر و ویدیو است را خریداری کنید.

توضیحات بیش‌تر و خرید آنلاین از فروش‌گاه چیستا الکترونیک:

خرید اینترنتی قطعات ل الکترونیک5- برد فلش خور معمولی و بلوتوثی پرتابل جعبه دار: شاید از آن جایی که بردهای بالا نیاز به نصب و لحیم شدن به پایه ی آی سی درون پخش خودرو یا ضبط خانگی توسط تعمیرکاران برق خودرو یا تعمیرکاران صوتی و تصویری و پخش  ماشین دارد، شما بخواهید بدون دردسر اتصال و بدون نیاز به لحیم کاری موسیقی را از طریق یک کابل صدای AUX با بهترین کیفیت پخش کنید. در این جا برد USB فلش خور جعبه دار پرتابل را به شما پیشنهاد می کنیم.

خرید اینترنتی قطعات الکترونیک

فروش اینترنتی و تلفنی کارت به کارت

خرید اینترنتی و ارسال پستی همگی این بردها از طریق شعبه ی یکم فروشگاه های ما یعنی چیستا الکترونیک به صورت تخصصی انجام می شود. شما از دو راه می توانید اقدام به خرید این بردهای فلش خور کنید.

1- خرید آنلاین اینترنتی :
فروشگاه اینترنتی چیستا الکترونیک همگی بردهای فلش خور ماشین را از طریق اینترنتی عرضه می دارد. اگر با خرید اینترنتی و وارد کردن ایمیل و ... مشکلی ندارید به سادگی با کلیک روی لینک هایی که در بالا درج شده به صفحه ی فروش اینترنتی در چیستا الکترونیک وارد شده و سفارش خود را از طریق درگاه امن بانک ملی انجام دهید. کالا پس از آماده سازی به نشانی شما در کم ترین زمان ممکن پست می شود (فروشگاه دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنایع و معادن می باشد )

2- خرید تلفنی و واریز کارت به کارت :
 اگر با خرید اینترنتی و دردسرهای آن مشکل دارید به سادگی و تنها با یک تماس تلفنی با شماره های پشتیبانی فروشگاه های ما می توانید سفارش خود را انجام داده و پس از واریز کارت به کار برد فلش خور مورد نظر برای شما به نشانی پستی شما ارسال می گردد. تنها یک تماس تلفنی در ساعات کاری کافی است.
شماره تماس پشتیبانی ۰۷۱۳۲۳۵۴۷۶۴   /   07132361178     /   09216012489

قیمت ها به روز تغییر می باید. تصویر مربوط به گذشته است

برد فلش خور usb ماشین sux پخش ماشین داشبوردی
همچنین می توانید این مطالب را بخوانید»

فروش انواع برد فلش خور پخش ماشین

برد فلش خور بلوتوثی پخش ماشین USB