خرید اینترنتی رهیاب هوشمند بلوتوث روی نقشه ارجینال

با سفارش اینترنتی و خرید پستی ردیاب هوشمند بلوتوث دار اورجینال اگر ابزار یا وسیله گم شده ی شما مسافت مشخص شده ای را از شما دورتر شود ( این فاصله در نرم افزار مربوط به دستگاه ردیاب هوشمند قابل تنظیم است )، با صدای هشدار و آلارم خطر خود به شما آگاهی می دهد ( صدای هشدار هم روی گوشی موبایل و هم از دستگاه شنیده خواهد شد ) و این کار باعث جلوگیری شدن از دزدی کیف پول و کیف کاری و گوشی موبایل یا گم شدن افراد سالمند دچار آلزایمر یا کودکان شما در پارک و بوستان و مراکز خرید خواهد شد. ردیابی از روی نقشه گوگل

خرید آسان و تحویل درب منزل : 1- کلیک روی دکمه خرید 2- پر کردن فرم اطلاعات 3- تحویل کالا درب منزل و پرداخت پول (خرید اینترنتی و تحویل پستی در منزل )

قیمت : 29000 تومان


 همان گونه که پیش تر گفته شد زنگ هشدار یا آلارم به گونه ی  هم‌زمان با دستگاه ردیاب هوشمند بلوتوث دار ، از طریق بلندگو ی گوشی موبایل شما نیز به صدا در می آید.

پیدا کردن کیف پول و گوشی موبایل

امروزه یکی از دردسرهای همیشگی و دغدغه های کَسان در جامعه  و در میان مردم گم کردن گوشی موبایل ، فراموش کردن و جا گذاشتن کیف پول و یا گم کردن سالمندان و فرزندان و دیگر وسایل خصوصی است . ولی با پیشرفت فناوری امروز تکنولوژی به یاری این مشکل همیشگی آمده است. شما خرید با ردیاب هوشمند بلوتوث دار ، به سهولت می توانید وسایل خود را در هر کجا که گم کرده یا فراموش کرده باشید پیدا کنید.

ردیابی سالمندان و کودکان

حتی به با سود جسستن این دستگاه می توانید از گم شدن کودکان و یا افراد پیر هم جلوگیری کنید و همچنین از آخرین محل پارک ماشین خود اصطلاع یابید.

قیمت : 29000 تومان


شیوه ی کار دستگاه ردیاب بلوتوثی:

کافی است که دستگاه را درون کیف پول خود یا کیف کاری خود یا در جیب کودک و افراد سالمند و پیر بگذارید. دستگاه با بهره گیری از اینترنتی گوشی موبایل همراه آخرین نقطه ی موقعیت خود را روی نقشه ی گوگل ثبت می کند. شما به سادگی با بهره جستن از نرم افزار مخصوص دستگاه که روی همگی گوشی های موبایل اندروید و .. نصب می شود می توانید ببیند دستگاه در کجا حضور دارد.

ردیاب خودرو و پیدا کردن ماشین

همچنین می توانید در زمانی که خودرو و ماشین خود را در پارکینگ یا در پارکینگ مراکز خرید و پارکینگ های عمومی پارک می کنید با این وسیله پیدا کنید. ماشین شما در هر جایی پارک شده باشد این دستگاه ردیاب جای آن را به شما نشان خواهد داد.

قیمت : 29000 تومان


خرید اینترنتی ردیاب هوشمند خرید ردیاب خرید ردیاب بلوتوث دار ردیاب خودرو ردیاب موبایل ردیاب هوشمند ردیاب هوشمند بلوتوث دار ردیاب گوشی ردیاب هوشمند بلوتوث جلوگیری از سرقت اتومبیل پیشگیری از گم شدن کودکان در اماکن شلوغ جلوگیری از سرقت کیف شما در هنگام مسافرت ردیابی تلفن... وضعیت ...


همچنین این خرید ها را به شما پیشنهاد می کنیم:

گوشواره و گردنبند مرغ آمین اصل و ارزان

فروش و پخش عمده و تکی قطعات الکترونیک و کامپیوتر